Fatih Devlette ‘Organ Bağışı’ hız kesmiyor

Gebze Fatih Devlet Hastanesi organ bağışında farkındalık yaratmak ve halkı bu konuda bilinçlendirmek amacıyla sürdürdüğü faaliyetlerine Gebze Center Avm’de organ bağışı standı açarak devam etti. Gebze Fatih Devlet Hastanesi ve..

Fatih Devlette ‘Organ Bağışı’ hız kesmiyor

Gebze Fatih Devlet Hastanesi organ bağışında farkındalık yaratmak ve halkı bu konuda bilinçlendirmek amacıyla sürdürdüğü faaliyetlerine Gebze Center Avm’de organ bağışı standı açarak devam etti.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi ve Gebze Motosiklet Kulübü Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen faaliyette, vatandaşlarımıza organ bağışı hakkında bilgiler aktarılırken bağış yapmak isteyenlere organ bağış formu düzenlenerek kartları verildi.

Organ bağışına göstermiş oldukları hassasiyet için Gebze Motosiklet Kulübü Derneğine teşekkürlerini ileten Gebze Fatih Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ferhat YÜCEL; “Amacımız, toplumda organ bağışı konusundaki farkındalığın arttırılması için Bakanlığımızın yürüttüğü sağlık politikalarını uygulamak ve yürüttüğümüz çalışmalarda, Gebze Motosiklet Kulübü Derneği gibi Sivil Toplum Örgütlerinin de desteğini alıp ulaşabildiğimiz kadar fazla insana ulaşarak organ bağışını yaygınlaştırmak” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL