Fırınlara tarife ve gramaj denetimi

Zabıtadan fırın denetimleri Gebze Zabıtasından ilçede fırın denetimleri. Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren fırınları ziyaret ederek hijyen, fiyat ve tarife denetimlerini gerçekleştiriyor. Denetimlerde usule uygun üretim yapmayan..

Fırınlara tarife ve gramaj denetimi

Zabıtadan fırın denetimleri

Gebze Zabıtasından ilçede fırın denetimleri. Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren fırınları ziyaret ederek hijyen, fiyat ve tarife denetimlerini gerçekleştiriyor. Denetimlerde usule uygun üretim yapmayan fırınlara cezai işlem uygulanırken, eksiklikler ve yapılması gerekenler konusunda işletmecileri uyarıldı.

Halkın tüketimine sunulan gıdaların mevzuata uygun ve insan sağlığını tehdit etmeyecek şartlarda satılıp satılmadığını ve Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın belirlediği ekmek tarifesine ve gramajına uyulup uyulmadığı hususlarında denetimler gerçekleştiren ekipler; ekmeklerin sağlıklı şartlarda üretilmesi, gramajı ve fiyatına dikkat edilmesi gerektiği, Covid-19 tedbirleri ve geçerli genelge kuralları hakkında işletmelere ve alışveriş yapan vatandaşlara bilgilendirmede bulunuyor.  Müdürlük yetkilileri vatandaşların şikayet, görüş ve öneriler için 0262 641 78 08, Alo 153 ve Gebze Belediyesi web sayfasında bulunun online başvuru sisteminden Zabıta Müdürlüğüne ulaşabileceklerini bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL