Gebze ÇETİNKAYA dedi

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Op.Dr Burcu Çetinkaya eski çarşıda gerçekleştirdiği ‘Sevgi Yürüyüşü’ ile Gebze’de seçimin bittiğini ilan etti. Eski çarşıda Sevgi Yürüyüşü gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan..

Gebze ÇETİNKAYA dedi

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Op.Dr Burcu Çetinkaya eski çarşıda gerçekleştirdiği ‘Sevgi Yürüyüşü’ ile Gebze’de seçimin bittiğini ilan etti.

Eski çarşıda Sevgi Yürüyüşü gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya’ya ilçe Başkanı Necati Korkmaz, Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, gençlik kolları ve çok sayıda teşkilat mensubu soğuk havaya aldırmadan sloganlarla birlikte gövde gösterisi yaptı.

“HALKIN TAKDİRİ YENİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANI BURCU ÇETİNKAYA”

İlçe teşkilatı önğnden başlayan Sevgi Yürüyüşü eski çarşı üzerinden sloganlarla devam ettiren Belediye Başkan Adayı Op.dr. Çetinkaya’ya halktan, esnaftan ve araçlardan sevgi ve destek tezahüratları geldi. Gençlik kollarının sloganlarla tezahürat yaptığı sevgi yürüyüşünde Gebze’nin kararını verdiği halk ve esnaf tarafından da tescillenmiş oldu. Balkonlardan dükkanların kapı önlerinden “Burcu Başkan” sloganları ile gerçekleşen yürüyüşle yeni dönem Gebze Belediye Başkanı Burcu Çetinkaya’nın olduğu tescillenmiş oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL