22 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 117.943
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.013
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 68
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.507
Eğitim Genel Güncel

Gebze Girişimcilik Atölyesi’nin 5. Dönemi tamamlandı

“TÜBİTAK 1601 Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Artırılmasına Yönelik Destek Programı” kapsamında desteklenen ve başlatılan Gebze Girişimcilik Atölyesi yeni mezunlarını verdi. Gebze Teknik Üniversitesi(GTÜ) İşletme Fakültesi Anfi 3’te düzenlenen sertifika..

Gebze Girişimcilik Atölyesi’nin 5. Dönemi tamamlandı

“TÜBİTAK 1601 Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Artırılmasına Yönelik Destek Programı” kapsamında desteklenen ve başlatılan Gebze Girişimcilik Atölyesi yeni mezunlarını verdi.

Gebze Teknik Üniversitesi(GTÜ) İşletme Fakültesi Anfi 3’te düzenlenen sertifika töreninde atölyenin 5. dönemini başarıyla bitiren katılımcılara sertifikaları verildi. Tören girişimcilik paneli ile başladı. 7 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilen girişimcilik panelinde İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) GİNOVA Müdür Yardımcısı Dr. Zeynep Erden Bayazıt, kapanış dersini yaptı. Bayazıt,  üniversitelerin girişimcilik alanında oynadığı rolün önemini belirterek,  tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.  Kapanış dersinin ardından başarı kriterlerini sağlayan 56 kişiye sertifikaları İşletme Fakültesi Dekanı ve Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Ebru Tümer Kabadayı ve Dr. Zeynep Erden Bayazıt tarafından verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.