Gebze Genel Güncel Manşetler Surmanset

Gebze Köylerinde Sıcak Karşılama

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’nin Denizli, Yağcılar, Kargalı, Ahatlı, Tepemanayır, Hatipler, Duraklı ve Elbizli köylerini ziyaret etti.  Yürütülen hizmetleri ve yeni ihtiyaçları yerinde tespit eden Karaosmanoğlu, “Köylerimizde yaşayan..

Gebze Köylerinde Sıcak Karşılama

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’nin Denizli, Yağcılar, Kargalı, Ahatlı, Tepemanayır, Hatipler, Duraklı ve Elbizli köylerini ziyaret etti. 

Yürütülen hizmetleri ve yeni ihtiyaçları yerinde tespit eden Karaosmanoğlu, “Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın üretime ve kalkınmaya olan katkısına destek olmak, yaşamlarını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için çalışıyoruz” dedi. Köylerde çocuğundan gencine ve yaşlısına Türkiye’nin üretimine katkı sunan vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, “Milletimize karşı hasbi, açık ve samimi bir şekilde yanlarındayız. Köylümüzün gönlündeki bize beslediği güzel duyguları büyütmenin derdindeyiz” açıklamasını yaptı.

VATANDAŞLARIMIZIN DA UNUTMADIĞINI YAKİNEN BİLİYORUM

Köy ziyaretlerinde yaşlı vatandaşlarla bir araya gelen, eski Türkiye’nin karanlık günlerine ait hatıraları dinleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Dünü hep birlikte hatırlıyoruz. Özgürlüklerin yok sayıldığı o Türkiye’yi hiç unutmadık. Okullarından yaka paça atılan kızlarımızı, özgüvensiz gençlerimizin karamsarlığını, hastanelerde zelil olan insanlarımızı, kuyruklarda ömürlerini tüketen büyüklerimizi hiç ama hiç unutmuyoruz. Vatandaşlarımızın da unutmadığını yakinen biliyorum” ifadelerini sarf etti. Son dönemlerde askeri operasyonların ve Savunma Sanayisinde dışa bağımlılığın azalmasının memnuniyet verici gelişmeler olduğunu ifade eden vatandaşlara, ‘’Bu başarı halkımızındır’’ diyen Karaosmanoğlu, “Dışarıdan almak zorunda kaldığımız, bin bir bahaneyle verilmeyen veya yedek parçalarını temin edilemeyen İnsansız Hava Araçlarını, Hava Savunma Sistemlerini ve diğer gerekli teçhizatı artık Türkiye büyük oranda yerine getirebilmektedir. İnşallah bu oran yüzde yüzü de bulacaktır” şeklinde konuştu.

“ÜLKEMİZ GELECEĞE KARARLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYECEKTİR”

Gebze’nin köy ziyaretlerinde ulaşımdan çevreye, sağlıktan eğitime, ekonomiden bilim ve sanata kadar her alanda aşama kaydedildiğini de belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Karanlıklar içerisinde yolunu kaybetmiş Türkiye artık yoktur. Her türlü baskıya ve manipülasyona rağmen ülkemiz geleceğe kararlı bir şekilde yürüyecektir. Bunu da başaracak olan milletimizdir. İnsanımız üretiyor, Büyükşehir olarak bize düşen; bu üretimin önünü açmak, vatandaşımızın yüzünün gülmesine vesile olacak hizmetleri bir bir yerine getirmektir. Artık köylerimizde ulaşım, su, üstyapı ve altyapı noktasında büyük bir sorunla karşılaşmıyoruz. Eksik kaldığımız hizmetlerimizi de hızlı bir şekilde tamamlamak için ekiplerimiz sahada çalışıyor” diyerek köylerdeki vatandaşlarla samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL