Gebze MÜSİAD kongreye gidiyor

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği(MÜSİAD) Gebze şubesi Kongresi 24 Ocak tarihinde gerçekleşecek Yapmış olduğu faaliyetlerle ve toplumsal olaylara karşı duruşu ile kamuoyunda adından sıkça söz ettirmeyi başaran MÜSİAD Gebze..

Gebze MÜSİAD kongreye gidiyor

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği(MÜSİAD) Gebze şubesi Kongresi 24 Ocak tarihinde gerçekleşecek

Yapmış olduğu faaliyetlerle ve toplumsal olaylara karşı duruşu ile kamuoyunda adından sıkça söz ettirmeyi başaran MÜSİAD Gebze kongreye gidiyor. 24 Ocak Perşembe günü saat 18.30’da Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde yapılacak olan görkemli bir kongre ile Başkanlığını Serkan Beyaz’ın yaptığı yeni yönetim göreve gelecek.

Başkan Beyaz, Kongreyle ilgili yaptığı açıklamada;MÜSİAD Gebze’de ki dostlarımın göstermiş olduğu teveccüh ve Genel merkezimizin kararıyla şimdi bu önemli görev bana düştü. Birbirinden değerli bölgede sevilen ve sayılan iş adamalarından oluşan bir yönetim kurulu oluşturduk. Biz MÜSİAD ailesi olarak büyük bir aileyiz, Bizim üzerimize düşen bu bayrak yarışında MÜSİAD Gebze’yi daha iyi bir şekilde yukarlara taşımak olacaktır

 KONGREYE HERKESİ DAVET ETTİ

Kongreye tüm Gebzelileri davet eden Başkan Serkan Beyaz “24 Ocak Perşembe günü tarihinde saat 18.30’da Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde yapacağımız kongreye tüm Gebzelileri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL