Gebze yerinde sayıyor

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Gebze temsilciliğine konuk oldu. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan..

Gebze yerinde sayıyor
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Gebze temsilciliğine konuk oldu.
31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, beraberindeki kalabalık bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor.
GEBZE’Yİ BİRLİKTE GÜZELLEŞTİRECEĞİZ
TMMOB Gebze binasında Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği Başkanı Nilay Dinçer Çelikel, İMO Gebze Temsilciliği Başkanı Ahmet Kadı, MMO Gebze Temsilciliği Başkanı Sinan Yücel ve Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilciliği Başkanı Sema Olkun Kopal tarafından karşılanan Serap Çakır, “Gebze’yi birlikte yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” dedi.
YEŞİL ALANLARI KORUMALIYIZ
Gebze’nin yıllardır gerek sosyal gerek kültürel gerekse eğitim olarak yerinde saydığını dile getiren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, “Çarpık yapılaşma ve betonlaşma had safhada. Amacım Gebze’nin kalan yeşil alanlarını korumak” ifadelerini kullandı.
BAŞARI KİŞİYE ENDEKSLİ DEĞİL
Toplantıda konuşan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Gebze temsilcileri, Gebze’ye ilişkin karar ve icraatta, proje aşamasında görüşlerinin alınmasını dile getirdi. Fikir ve önerilere açık olduğunu dile getiren Serap Çakır ise, “Başarı tek kişiye endeksli bir şey değil. Her şeyi ben yapacağım diye bir şey asla yok. Her konuda fikir danışacak, görüş alacak, uzman bir ekiple çalışacağım. Gebze’nin hayal ettiğimiz gibi bir şehir olması bir tek bana değil toplumun tüm kesimlerine ait bir başarı olacaktır” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL