Gebze’de tek ses #BURCUBAŞKAN

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya Gebze nasıl hak ettiği değeri alamıyorsa kentin en merkezi ve en büyük mahallesinden birisi olan Mustafa Paşa mahallesinin de hizmetten mahrum..

Gebze’de tek ses #BURCUBAŞKAN

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya Gebze nasıl hak ettiği değeri alamıyorsa kentin en merkezi ve en büyük mahallesinden birisi olan Mustafa Paşa mahallesinin de hizmetten mahrum kaldığını söyledi.

Mustafa Paşa mahallesinin de Gebze gibi hizmetten mahrum kaldığını ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, biz Gebze’ye hizmet sevdasıyla tüm mahallelere eşit hizmet ile değişen ve gelişen bir Gebze’yi beraber oluşturacağız.

“1 NİSAN SONRASINDA HİZMETİ YAĞMUR GİBİ YAĞDIRACAĞIZ”

Gebze’de halkın tek ses halinde #BurcuBaşkan sloganları ile karşıladığı Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, gittiği her yerde başkan gibi karşılanıyor. Esnaftan ve halktan büyük destek gören Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Çetinkaya, “Hizmet için geliyoruz. Halkımız hizmete susamış bir şekilde bize büyük bir teveccüh gösteriyor. Buradan şunu anlıyoruz halkımız hizmeti kimin yapacağını biliyor. Hizmeti yaparsa Milli Görüşçü belediyeler yapar. İnşallah 1 Nisan sonrasında hizmete susayan büyün mahalllerimize hizmet yağmuru halinde besmele çekip başlayacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL