“Gebze’ye Kendimizi Yenileyerek Döneceğiz”

Saadet Gebze Kampta Saadet Partisi’nin lokomotif teşkilatlarının başında yer alan Gebze İlçe teşkilatı Genel Merkez’de iki günlük eğitime katıldı. Saadet Partisi Genel Merkezinde iki günlük eğitime Gebze İlçe Yönetimi Kadın..

“Gebze’ye Kendimizi Yenileyerek Döneceğiz”

Saadet Gebze Kampta

Saadet Partisi’nin lokomotif teşkilatlarının başında yer alan Gebze İlçe teşkilatı Genel Merkez’de iki günlük eğitime katıldı.

Saadet Partisi Genel Merkezinde iki günlük eğitime Gebze İlçe Yönetimi Kadın Kolları ve Mahalle Başkanları katıldı. Teşkilattan Planlamaya Tanıtım ve Medyadan Temel Çalışma Esaslarına kadar bir çok konu da Genel Başkan Yardımcıları Genel İdare Kurulu Üyeleri ve alanında uzman eğitimcilerden eğitim aldıklarını ve alacaklarını ifade eden Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel “çok verimli bir eğitim programı olacak” dedi.

“Gebze’ye Kendimizi Yenileyerek Döneceğiz”

İlçe yönetim kurulu üyeleri Kadın Kolları ve Mahalle Başkanlarının Saadet Partisi Genel Merkez’de eğitime katıldıklarını ifade eden Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel “Genel Merkezimiz teşkilatların zinde ve her zaman hazır olması için bu şekilde eğitim programları düzenliyor. Yeni yılın ilk gününde bu eğitime bizde katıldık ve iki gün eğitim alıp kendi eksikliklerimizi gidereceğiz. Burada Genel Başkan Yardımcılarımızdan Genel İdare Kurulu Üyelerimizden ve alanında uzman kişilerden Teşkilattan planlamaya tanıtım ve medyadan temel çalışma esaslarına kadar birçok alanda eğitime girdik ve gireceğiz. Tüm teşkilat üyelerimizle birlikte notlarımızı alıp bu eğitim planlamasından kendimizi yenileyerek Gebze’ye döneceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL