GEGACE Kurucu Başkanı Oğuz, ‘Unutmadık, unutturmayacağız’

Gebze Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı Ahmet Oğuz, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Oğuz mesajında, ’15 Temmuz darbe kalkışması, ülkemizin tarihindeki en büyük vatan..

GEGACE Kurucu Başkanı Oğuz, ‘Unutmadık, unutturmayacağız’

Gebze Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı Ahmet Oğuz, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Oğuz mesajında, ’15 Temmuz darbe kalkışması, ülkemizin tarihindeki en büyük vatan hainliğidir’ dedi.

Oğuz yayımladığı mesajında, ‘Yüce Türk Milleti, 15 Temmuz 2016’da kahramanlığıyla tüm dünyaya demokrasi dersi vermiş ve ülkemizi uçurumun kenarından almıştır. 15 Temmuz 2016 tarihi, ülkemiz ve milletimiz için tam bir kâbustur. Ülkemiz üzerindeki hain emelleri hiç bitmeyen dış güçlerin maşası olan Fettullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY), yüce meclis başta olmak üzere birçok kamu binasını bombalamış, güvenlik güçlerimizin ve savunmasız halkın üzerine ateş açmış, ölüm kusmuş, yüzlerce vatandaşımızı şehit edip, binlerce insanımızı yaralamıştır. 15 Temmuz darbe kalkışması, bu ülkenin tarihine geçen en büyük vatan hainliğidir. GEGACE olarak, bu hain girişime sebep olanları, bu hainliğe göz yumanları, destek verenleri, aktif olarak görev alanları, kurşun sıkanları, bomba atanları, kan kusanları, ekmeğini yiyip suyunu içtikleri ülkelerine ihanet edenleri milyon kere lanetliyoruz. Kahraman 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, kahraman gazilerimize ve o gece hainleri kısa sürede etkisiz hale getiren vatansever güvenlik güçlerimize ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca bu hain girişime karşı onurlu bir direnç ortaya koyan Türk medyasını ve yürekli meslektaşlarımızı da gönülden kutluyoruz. Türk halkının 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL