Gölcük Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Gölcük İlçesi Muhtarlar Toplantısı  Vali Aksoy Başkanlığında Gerçekleştirildi   Gölcük İlçesi Muhtarlar Toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi. Gölcük Belediyesi Kazıklı Kervansaray Kültür  Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Suat Yıldız,..

Gölcük Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Gölcük İlçesi Muhtarlar Toplantısı  Vali Aksoy Başkanlığında Gerçekleştirildi

 

Gölcük İlçesi Muhtarlar Toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Gölcük Belediyesi Kazıklı Kervansaray Kültür  Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Suat Yıldız,  Gölcük Kaymakamı  Mustafa Irmak, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Muhtarlar Dernek Başkanı Bilge Saral, Kamu kuruluşlarının İl ve İlçe Müdürleri ve Gölcük İlçesi Muhtarları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda Vali Hüseyin Aksoy’un yaptığı konuşmalarında; “Muhtarlar toplantısı kapsamında Gölcük ilçemizde yine birlikteyiz. Bu toplantımıza katılan bütün muhtarlarımıza ve bütün kurum müdürlerimize hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyorum. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde seçilen Gölcük Belediye Başkanımıza ve bütün muhtarlarımıza yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerimi iletiyorum. Muhtarlarımızı önemsiyoruz. Muhtarlarımız vatandaşımızla doğrudan temas halinde olan, halkın sorunları ile yakından ilgilenen devletle vatandaş arasında köprü görevi gören mesai arkadaşlarımızdır. Bu anlamda sizlerin tespit ettiği sorunlar halkın birebir yaşadığı ve ilgili kurumların onlar üzerinde çalışma yapması gereken sorunlardır. Bu kapsamda Kocaeli genelinde her ay bir ilçemizde bütün kurum müdürlerimizle birlikte muhtarlarımızla toplantı gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl yine Gölcük ilçemizde böyle bir toplantı gerçekleştirmiştik.dedi.

Vali, toplantının yararlı geçmesi temennisinde bulundu.

Toplantının ardından Vali Hüseyin Aksoy, muhtarlarımızın sorun ve taleplerini dinleyerek, gereğinin yapılması ve takip edilmesi hususunda orada hazır bulunan kurum müdürlerine  talimat verdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL