Güncel Manşetler

Gölcük’te Zafer Bayramı Coşkusu Hakimdi

30 Ağustos Zafer Bayramı her yıl olduğu gibi bu yılda Ülke genelinde törenlerle kutlandı. Gölcük´te Anıtpark´ ta yapılan Anıta çelenk sunumu ve saygı duruşundan sonra Kaymakamlık makamında Gölcük Kaymakamı Mustafa..

Gölcük’te Zafer Bayramı Coşkusu Hakimdi

30 Ağustos Zafer Bayramı her yıl olduğu gibi bu yılda Ülke genelinde törenlerle kutlandı. Gölcük´te Anıtpark´ ta yapılan Anıta çelenk sunumu ve saygı duruşundan sonra Kaymakamlık makamında Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Dz. Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğa. M.Baybars Küçükatay ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,tebrikleri kabul etti.

Gölcükte 30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerle kutlandı

Program daha sonra Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde gerçekleştirilen törenlerle bu Milli duygu tek yürek olarak bir kez daha yaşandı. Gölcük Belediyesi törenlere katılan herkese Bayrak hediye etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen tören programında ilk olarak Anıtpark’ ta gerçekleştirilen Anıta çelenk sunumunda, Gölcük Dz. Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğa. M.Baybars Küçükatay, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Anıta çelenk sunup, akabinde 1 Dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması sonrasında Anıtpark’ ta ki tören tamamlanmış oldu. Törene, Sivil ve Askeri Erkan, Gaziler,Siyasi Partilerin Başkan ve yöneticileri ve vatandaşlar katıldılar.

Gölcük’te Anıtpark’ ta yapılan Anıta çelenk sunumu ve saygı duruşundan sonra Kaymakamlık makamında Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Dz. Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğa. M.Baybars Küçükatay ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,tebrikleri kabul etti.

Kaymakamlık makamında tebrik Kabul töreninden sonra, Mareşal Fevzi Çakmak üzerinde kurulan Platformdaki yerlerini alarak Resmigeçit’e geçildi. Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Dz. Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğa. M.Baybars Küçükatay ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş tören aracıyla bir geçiş yaparak Halkı ve Protokolü selamlayarak 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu olsun dileklerini ifade ettiler.

Törende Dz. Bnb.Halil İlker Avcı günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı akabinde, Temsili olarak öğrenciler şiir okudu ve Gölcük Belediyesi Halk oyunları ekibi bir gösteride bulundu.30 Ağustos Zafer Bayramı törenleri Kurumlara ait Resmi araçlar Şeref Tribünü önünden resmi geçiş korteji ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL