Göz Dolduran Başarı

Yücel Boru Fen Lisesi’nin 2019 Yılı Yks Başarısı Göz Dolduruyor. 2013 yılında açılan ve üçüncü mezunlarını veren ve her geçen yıl başarını dikkat çekici şekilde artıran  Yücel Boru Fen Lisesi..

Göz Dolduran Başarı

Yücel Boru Fen Lisesi’nin 2019 Yılı Yks Başarısı Göz Dolduruyor.

2013 yılında açılan ve üçüncü mezunlarını veren ve her geçen yıl başarını dikkat çekici şekilde artıran  Yücel Boru Fen Lisesi öğrencileri ülkemizi gururlandırmaya devam ediyor.

38 tane Tıp Fakültesine, 13 tane Diş Hekimliği Fakültesine, 39 tanesi Mühendislik Fakültesine ve diğer fakültelere yerleştirmeyi başaran Yücel Boru Fen Lisesi Okul Müdürü İsmail Boğa“ Bir üst öğrenime devam edecek olan kıymetli öğrencilerime bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Şunu unutmayın ki bizler her daim yanınızdayız. Tercih etmeyip seneye tekrar sınava girecek  öğrencilerimize de şimdiden başarılar dilerim. Okulumuzdan  birbirinden  kıymetli evlatları yetiştiren velilerimize ve tabi ki başarının en büyük mimarı öğretmen ve idarecilerime sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Ayrıca kazananların listesini detaylı olarak okulun web sayfasından bakabilirsiniz.  http://yucelborufenlisesi.meb.k12.tr

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

src="https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/a5b0d79b-9716-493b-a459-9003b81f7b69.jpg”>


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL