Genel

Hakkari’den acı haber: 8 şehit

Son dakika haberlere göre, Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nden Türkiye’ye sızmak isteyen teröristlerle çatışmaya giren 4 güvenlik görevlisi şehit oldu, 4 terörist de ölü ele geçirildi. Daha sonra gelen son dakika haberde..

Hakkari’den acı haber: 8 şehit

Son dakika haberlere göre, Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nden Türkiye’ye sızmak isteyen teröristlerle çatışmaya giren 4 güvenlik görevlisi şehit oldu, 4 terörist de ölü ele geçirildi. Daha sonra gelen son dakika haberde ise şehit sayısı 8’e yükseldi. Şehitlerin kaçının asker, kaçının korucu olduğuna ilişkin bilgi ise henüz gelmedi. İlk yapılan açıklamada 2 asker ve 2 korucunun şehit olduğu bilgisi paylaşılmıştı.

Son dakika haberlere göre, Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nden Türkiye’ye sızmak isteyen teröristlerle çatışmaya giren 8 güvenlik görevlisi şehit oldu, 4 terörist de ölü ele geçirildi. Bu sabaha karşı Türkiye’ye sızmaya çalışan bir grup PKK’lı terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada, ilk belirlemelere göre, 8 güvenlik görevlisi şehit oldu. Çatışmada 4 PKK’lı terörist de ölü ele geçirildi. Bölgede helikopter desteğinde kapsamlı operasyona başlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL