Hane Ziyaretleri Devam Ediyor

Ramazan’da Hane Ziyaretleri Devam Ediyor 2004 yılının Ramazan ayında gönül almak amacıyla çıktıkları ve 17 yıldır devam ettirdikleri bu yolda Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, vatandaşımızla gönül bahçesinde..

Hane Ziyaretleri Devam Ediyor

Ramazan’da Hane Ziyaretleri Devam Ediyor

2004 yılının Ramazan ayında gönül almak amacıyla çıktıkları ve 17 yıldır devam ettirdikleri bu yolda Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, vatandaşımızla gönül bahçesinde buluşmaya devam ediyor.

“Gönülden Gönüle” projesinin Ramazan ayı ziyaretleri kapsamında bugün Gebze ilçemizde hanelere misafir olan Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Mübarek Ramazan ayının bereketini ulaştırarak dua almaya devam ettiler.

Şehit ve Gazilerimizin Aileleri Ziyaret Edilerek, Duaları Alındı

Her şeyin, her görevin emanet olduğunu bilen ve bu görev anlayışıyla hizmet eden Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, bu anlayış ve görev şuuruyla yaptıkları hane ziyaretlerinde ilk ziyaretlerini Şehit ailelerimize gerçekleştirdiler.

Gebze ilçemizin farklı mahallelerinde ikamet eden Şehitlerimiz; Jandarma Er Kadir Kasa, Er Gökhan Dağbay ve Er Soner Tokmak’ın emanetlerinin hal ve hatırlarını soran Yavuz Çifti: Kutsal değerleri için fedakârlıklarda bulunan şehitlerimizin emanetleri ile böylesine mübarek bir ayda   bir arada olmak, bizim için bir onurdur. İsteklerinizin başımızın üstünde yeri var.” diyerek, Mübarek Ramazan ayının huzur ve sağlık içerisinde geçirilmesi temennisinde bulundular.

Mukaddes değerler üzerine yemin eden Gazilikle şereflenen Gazilerimize de misafir olundu.

Gebze ilçemizde ikamet eden Gazi Ahmet Öztürk, Kıbrıs Gazisi Engin Bozkurt, Gazi İsmail Gülal ve Gazi Mustafa Bahadır’ın hanelerine misafir olan Yavuz Çifti: Şehit olmayı göze almış, ülkemizin medarı iftiharı, vatanseverliğin yaşayan abidelerisiniz. Başımızın üstünde yeriniz var, kapımız sizlere her zaman açıktır.” diyerek gazilerimizin ramazan aylarını tebrik ettiler.

Yavuz Çiftinin ziyaretleri ile mutlu olan gazilerimiz ve şehit aileleri: “Ramazan ayında evimize kadar gelerek ziyarette bulundular. Unutulmadığımızı bize hissettiriyorlar. Çok teşekkür ediyoruz.” diyerek, her zaman yanlarında olup kendilerini yalnız bırakmadıkları için memnuniyetlerini belirttiler.

SYDV Ailelerinin Sıkıntıları Giderildi

Sıkıntı ve darda kalan bir aile kalmaması için yoğun çalışma içerisinde bulunan Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Ramazan ayı ziyaretlerinde de kimsesizlerin kimi olmaya devam ettiler.

Şehit yakınları ile Gazilerimize yapılan ziyaretlerin ardından Yavuz Çifti, Kartepe ilçesinde Yetim, Yaşlı, Engelli ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan 28 aileyi evlerinde ziyaret ederek, Ramazan aylarını kutladı.  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımları ile geçimini sağlayan ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Seddar Yavuz, yapılması gerekenler noktasında gerekli talimatları verdi.

Ziyaretleri esnasında karşılaştığı vatandaşlarla muhabbette bulunan, Ramazan aylarını kutlayan Yavuz Çifti, kendilerini sevinçle karşılayan çocuklarla da bir süre sohbet ettiler. Çocukların bu sevgilerine karşılıksız kalmayan Yavuz Çifti, onlara çeşitli armağanlar vererek sevindirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL