“Hedefimiz Geleceğin Liderlerini Yetiştirmektir”

Çayırova Belediyesi’nin başta geleceğin liderlerini, eğitimli ve kişisel gelişimlerini tamamlamış bireylerini yetiştirdiği Hedef Gelecek Liderlik Eğitimi projesinde 3. dönem tanışma ve kaynaşma toplantıları devam ediyor. Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin de..

“Hedefimiz Geleceğin Liderlerini Yetiştirmektir”

Çayırova Belediyesi’nin başta geleceğin liderlerini, eğitimli ve kişisel gelişimlerini tamamlamış bireylerini yetiştirdiği Hedef Gelecek Liderlik Eğitimi projesinde 3. dönem tanışma ve kaynaşma toplantıları devam ediyor. Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin de katılım gösterdiği toplantılarda yeni dönemin seçmeleri için mülakatlarda yapılıyor.

Hedef Gelecek ve Liderlik Eğitiminde 100 Öğrenci

2016 yılında başlayan ve şu ana kadar 50 öğrenci ile yoluna devam eden projede 25 yeni üye seçimleri gerçekleştiriliyor. Gelecek planlaması ve kişisel gelişim alanlarında, üniversiteye hazırlık noktasında gençlerin eğitim başta olmak üzere, spor, sanat, sosyal ve kültürel faaliyetlerden yararlanması ve faydalanması için geliştirilen projede hedef 100 genç olacak. 50 gençle yoluna devam eden ve mülakatların tamamlanmasından sonra sayısı 75’e çıkacak olan proje 3. döneminde yine büyük bir ilgi görüyor.

Projeye 25 Yeni Üye Dahil Oluyor

Liselerin 2. sınıf öğrencilerinden oluşan Hedef Gelecek Liderlik Eğitimi Projesinin gençliğe büyük bir yatırım olduğunu belirten Belediye Başkanı Şevki Demirci, katıldığı tanışma ve kaynaşma programında öğrencilerin fikirlerini dinledi. Geleceğin liderlerini yetiştirdikleri proje ile gençlere her alanda farkındalık oluşturduklarını anlatan Demirci, “Hedef Gelecek Liderlik Eğitimi Projemizde 100 gencimize üniversite yolunda ve üniversite hayatlarında destek olmayı planladık. Bu çerçevede 50 öğrencimizle yolumuza devam ettik. Şimdi sıra yeni 25 üyemizde. Bu tanışma ve kaynaşma programımızın yanında mülakatlarla sizlerin fikirlerini, düşüncelerini ve gelecek hedeflerinizi ölçüyoruz. Akabinde içlerinizden 25 gencimizi seçerek projeye dahil edeceğiz. Ama hepiniz bizim için çok önemlisiniz bunuda unutmamalısınız.” dedi.

Projenin detayları hakkında da bilgilendirmelerde bulunan Demirci, “Hedefimiz geleceğimizi yönetecek, vasıflı, bilgili, azimli gençler yetiştirmektir. Bu çerçevede geleceğin liderlerini, profesörlerini, vali, kaymakam, belediye başkanı, öğretmen ve doktorlarını yetiştirdiğimiz eğitim projelerinde gençlerimize çok aşamalı hizmetler veriyoruz. Onların eğitim, sanat, kültür ve sosyal alandaki eksikliklerini tamamlıyor, daha iyi yerlere gelmelerini sağlıyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL