Her Gün 3 Bin Kişilik Sıcak Yemek

Ramazan Boyunca Her Gün 3 Bin Kişilik Sıcak Yemek Dağıtımı Yapılacak Darıca Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan ayı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Darıca Belediyesi, Ramazan boyunca ihtiyaç sahiplerine ve koronavirüs nedeniyle karantinada..

Her Gün 3 Bin Kişilik Sıcak Yemek

Ramazan Boyunca Her Gün 3 Bin Kişilik Sıcak Yemek Dağıtımı Yapılacak

Darıca Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan ayı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Darıca Belediyesi, Ramazan boyunca ihtiyaç sahiplerine ve koronavirüs nedeniyle karantinada olan kişilere her gün 3 bin kişilik sıcak yemek dağıtımı yapacak.

Sosyal belediyecilik kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren ve koronavirüs süresi boyunca karantinada olan vatandaşlara her gün sıcak yemek ulaştıran Darıca Belediyesi, Ramazan ayı için de hazırlıklarını tamamladı. Bu yıl sokak iftarları ve toplu organizasyonların koronavirüs nedeniyle yapılmayacak olmasından dolayı Darıca Belediyesi, daha çok ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olacak.

Her Gün 3 Bin Kişilik Sıcak Yemek

Her yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımı yapan Darıca Belediyesi bu yıl da ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayacak. Sosyal belediyecilik anlayışıyla Ramazan ayı boyunca her gün 3 bin kişiye sıcak yemek dağıtacak olan Darıca Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan’ın ruhunu vatandaşlarla birlikte yaşayacak. Sıcak yemek dağıtımı Ramazan’ın birinci günü itibariyle başlarken Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ile birlikte yemek dağıtımı öncesi çalışmalar hakkında bilgi aldı. Darıca Belediyesi ayrıca koronavirüs nedeniyle karantinada olan vatandaşlar için yaptığı sıcak yemek dağıtımını Ramazan’da da sürdürecek.

İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

Her fırsatta vatandaşları ziyaret edip bir araya gelen ve ihtiyaçlarını sorup dertlerini dinleyen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan sosyal mesafe kuralı doğrultusunda bu yıl da telefon ve sosyal medya aracılığıyla vatandaşların evlerine konuk olacak. Yardıma muhtaç aileleri de unutmayan Darıca Belediyesi, hayırseverlerin de katkısıyla Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edecek. Her gün çat kapı mahallelerde ziyaretler yapacak olan Başkan Muzaffer Bıyık, sosyal mesafe kuralına uygun olarak vatandaşların sorunlarını dinleyecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL