31 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 136.525
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.322
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 78
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.703

Her yaştan herkese eğitim

Darıca Belediyesi bünyesinde şehrin değişik noktalarında açtığı kurslarda yaklaşık 5000 kursiyere eğitim veriyor. Giyim, nakış, iğne oyası, mefruşat, perde dikimi, deri aksesuar yapımı, kırk yama,  step aerobik,üniversiteye hazırlık kursları, bilgi..

Her yaştan herkese eğitim

Darıca Belediyesi bünyesinde şehrin değişik noktalarında açtığı kurslarda yaklaşık 5000 kursiyere eğitim veriyor.

Giyim, nakış, iğne oyası, mefruşat, perde dikimi, deri aksesuar yapımı, kırk yama,  step aerobik,üniversiteye hazırlık kursları, bilgi evleri eğitim destek kursları gibi birçok branşta eğitim hizmeti

verilen Darıca’da kursiyerlerden hiçbir ücret alınmazken, yetkililer açılan kurslara talebin yoğun olduğunu ve tüm kursiyerlerin taleplerine cevap vermeye çalıştıklarını ifade ettiler.

EĞİTİME HER ALANDA KATKI SUNUYORUZ

Zaman zaman kursları ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, görev yaptıkları süre zarfında eğitime her alanda katkı sunmaya gayret ettikleri ifade ederken, “ülkemizin gelişiminin eğitim alanındaki çalışmalara bağlı olduğunun bilinciyle şehrimizin her noktasında her yaştan vatandaşımıza hitap edecek kursları hayata geçirdik. Özellikle bayanlara, öğrencilere ve engelli vatandaşlarımıza yönelik açtığımız kurslarla toplumun her tabakasına hizmet vermeye çalıştık. Son olarak 3 ayrı mahallemizde hizmete açtığımız Mahalle Konaklarımızda bayan kardeşlerimize ve öğrencilere yönelik kurs faaliyetlerimizi başlattık ve beklediğimizden çok fazla rağbet gördük. Tüm halkımızı ilgi alanları doğrultusunda kurslarımızdan istifade etmeye davet ediyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.