Genel Güncel İzmit Manşetler

Hürriyet’den Üç Aylar ve Regaip Kandili Mesajı

Hürriyet: Mübarek üç aylar ve Regaip Kandiline ulaşmanın sevinci içerisindeyiz İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, üç ayların başlaması ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam âleminin kandilini..

Hürriyet’den Üç Aylar ve Regaip Kandili Mesajı

Hürriyet: Mübarek üç aylar ve Regaip Kandiline ulaşmanın sevinci içerisindeyiz

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, üç ayların başlaması ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam âleminin kandilini tebrik etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, üç ayların başlaması ve Regaip Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: İslam âlemi için önemli günlerin yer aldığı mübarek üç aylara ve Regaip Kandiline ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. İçerisinde Recep, Şaban ve Ramazan ayları olan üç aylar, dini duygularımızın yoğunluk kazandığı; yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörünün zirveye ulaştığı zamanlardır.

DUALARIMIZIN KABUL OLMASI DİLEĞİYLE
Kandil gecelerinin inancımız ve geleneğimiz gereği kalbimizdeki yeri çok büyüktür. Üç aylar ve içerisinde bulunan mübarek geceler Yüce Rabbimizin rızasını kazanmak adına eşsiz bir fırsattır. Kalplerimizin sevgiyle dolduğu kandil gecesinde ettiğimiz tüm duaların kabul olmasını diliyor; bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL