İhtiyaç sahibi 100 çocuğa bayramlık kıyafet

AK Kadınlar Bayram Öncesi Çocukların Yüzünü Güldürdü AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları, Ramazan Bayramı öncesi hayırsever vesilesiyle ihtiyaç sahibi 100 çocuğa bayramlık kıyafet aldı. Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez..

İhtiyaç sahibi 100 çocuğa bayramlık kıyafet

AK Kadınlar Bayram Öncesi Çocukların Yüzünü Güldürdü

AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları, Ramazan Bayramı öncesi hayırsever vesilesiyle ihtiyaç sahibi 100 çocuğa bayramlık kıyafet aldı. Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez ve yönetim kurulu üyeleri ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak bayram öncesi çocukların yüzünü güldürdü.

İhtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olan AK Parti Çayırova İlçe kadın kolları Başkanı Seyhan Dünmez, çocukların mutlu anına ortak oldu. Bayram öncesi sevinen çocukların kıyafet seçimine yardım eden ve birlikte elbise ve ayakkabı beğenen Dünmez, Çayırova’da kimsesizlerin kimi olmak için ekip arkadaşlarıyla canla başla çalıştıklarını ve bayrama huzur ve mutlulukla girmekten son derece memnun olduğunu söyledi. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen projeyi bu sene devam ettirdiklerini ifade eden Seyhan Dünmez; “Bayram öncesi ihtiyaç sahibi yavrularımız mutluysa bizde mutluyuz. İmkan dâhilinde ve elimizin yetiştiği her yere yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL