Güncel Manşetler

İşte gün gün Trafiğe kapanacak yollar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşü nedeniyle 7 Haziran Cuma gününden 9 Haziran Pazar gününe kadar kapatılacak yollar ile alternatif güzergahlar belirlendi. İstanbul’da trafiğe kapatılacak..

İşte gün gün Trafiğe kapanacak yollar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşü nedeniyle 7 Haziran Cuma gününden 9 Haziran Pazar gününe kadar kapatılacak yollar ile alternatif güzergahlar belirlendi.

İstanbul’da trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle:
BUGÜN
Bugün saat 08.00’den akşam saat 19:00’a kadar;
– D-100 Çayırova TEM bağlantı yolundan Tuzla İçmeler Köprü’ye kadar Kuzey yol ve Kuzey yan yolu (İstanbul istikameti) ve bu yola çıkan tüm bağlantı yolları trafiğe kapatılacak.
– D-100 Pendik Tersane Köprü’den D-100 Çayırova TEM bağlantı yoluna kadar olan Güney yolun tamamı (Kocaeli istikameti) ve Güney yola çıkan bütün bağlantı yolları trafiğe kapatılacak.
– TEM Otoyolu alternatif olarak kullanılacak.

YARIN 
Cumartesi günü saat 05.00’dan konaklama yerine kadar;
– D-100 Piyade Okulu Köprü’den D-100 Tersane Köprü’ye kadar olan Kuzey yolun ve Kuzey Şifa Mahallesi yan yolun (İstanbul istikameti) tamamı trafiğe kapatılacak.
– D-100 Tersane Köprü’den Tuzla Piyade Okulu Köprüsü’ne kadar olan Güney yolun tamamı trafiğe kapatılacak.
– Pendik Tersane Köprü’den Kartal Kumcular Sanayi Caddesi Köprüsü’ne kadar olan Kuzey ve Güney yolun tamamı ve bu yola bağlanan tüm bağlantı yolları trafiğe kapatılacak.
– TEM Otoyolu alternatif olarak kullanılacak.

PAZAR
Pazar günü saat 05.00’den miting bitimine kadar;
– Pendik sahil yolu İDO önü kavşaktan Maltepe sahil Büyükyalı Köprüsü’ne kadar olan Kuzey ve Güney yollar ile bu yola çıkan bağlantı yollarının tamamı trafiğe kapatılacak.
– TEM Otoyolu, D-100 Karayolu ve minibüs yolu alternatif güzergah olarak kullanılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL