Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/kocaelidebugun.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa-olusturucu/inc/styles-admin.php on line 392
İşyerlerinde Afet Eğitimlerine Devam | Kocaelide Bugün

İşyerlerinde Afet Eğitimlerine Devam

Kocaeli AFAD İl Müdürlüğü, Haziran ayından bu yana 16 işyerinde 756 çalışana afet eğitimi verdi.   Okulların tatil olmasıyla işyerlerindeki eğitimlere ağırlık veren Kocaeli AFAD, Haziran ayından bu yana 16..

İşyerlerinde Afet Eğitimlerine Devam

Kocaeli AFAD İl Müdürlüğü, Haziran ayından bu yana 16 işyerinde 756 çalışana afet eğitimi verdi.

 

Okulların tatil olmasıyla işyerlerindeki eğitimlere ağırlık veren Kocaeli AFAD, Haziran ayından bu yana 16 işyerinde 756 çalışana afet eğitimi verdi.

AFAD Eğitim Şube Müdürlüğünün koordine ettiği afet eğitimlerinde temel afet bilinci, arama kurtarma, ipler düğümler ve yangın konuları işlendi. Temel eğitimler ardından yangın ve tahliye tatbikatları gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Kocaeli AFAD İl Müdürü Salim Tekoğul, Afete Hazır Türkiye projesinin bir ayağı olan afete hazır işyeri eğitimlerine büyük önem verdiklerini ve afet farkındalığı kazandırılan kişi sayısını arttırmaya dönük çalışmaları risk azaltma bağlamında ele aldıklarını vurgulayarak eğitim verilerini sıraladı.

Tekoğul, Kocaeli Valiliğinde 89, Kocaeli Defterdarlığında 41, Numarin Denizcilikte 147, İzmit Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde 41, TCDD İzmit Gar Müdürlüğünde 52, Medikal Park İzmit Hastanesinde 37, LİMAK İnşaatta 52, Karayolları İkmal Müdürlüğünde 25, 112 Acil Çağrı Merkezinde 9,  Çayırova Havi Lojistikte 53, Gebze Tİ Otomotivde 74, GOSB İtfaiyede 17, Poliset Kompozitte 40, Mersen Sanayiinde 45, Gölcük Ototrimde 21 ve Dilovası Asa İnşaatta 15 çalışana ve personele afet bilinci eğitimi verildiğini ve tatbikatlar yaptırıldığını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL