KAISİAD, Doğu’daki öğrencileri sevindirdi

Gebze’nin en aktif sivil toplum kuruluşlarının başında gelen ve yaptığı etkinliklerle örnek olan Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) sosyal sorumluluk projesi kapsamında Iğdır’da bulunan iki köy okuluna..

KAISİAD, Doğu’daki öğrencileri sevindirdi

Gebze’nin en aktif sivil toplum kuruluşlarının başında gelen ve yaptığı etkinliklerle örnek olan Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) sosyal sorumluluk projesi kapsamında Iğdır’da bulunan iki köy okuluna kitap ve satranç takımı desteğinde bulundu. 300 kitap ve satranç takımı gönderen KAISİAD, ayrıca önümüzdeki günlerde yine Doğu’daki ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot ve mont desteği de vermeye hazırlanıyor.

KAISİAD’ın gönderdiği kitaplara ve satranç takımlarına kavuşan öğrencilerin mutlulukları ise görülmeye değerdi. Köy okulunun öğretmeni, öğrencileri sevindiren KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş ve yönetimine teşekkür ederek, öğrenciler adına da sevinçlerini paylaştı.

KIŞLIK MONT VE BOT DESTEĞİ

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında eğitime her zaman destek olan KAISİAD, burs ve kitap, kırtasiye yardımının yanı sıra önümüzdeki günlerde yeni bir kampanya ile de yine Kars Ardahan Iğdır bölgesindeki 7 okulda eğitim gören öğrencilere kışlık mont ve bot yardımında da bulunmaya hazırlanıyor. Yine yaklaşık 300 öğrenciye bot ve mont desteği verecek olan KAISİAD, duyarlı işadamlarının da katkısıyla kısa süre içinde alınan bot ve montları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL