Kaman “Ne gerekiyorsa yapılacak”

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman dur durak bilmiyor. Kocaeli’de çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Kaman Gebze Hasköy Sanayi Sitesi esnafını gezdi. Kaman sanayi..

Kaman “Ne gerekiyorsa yapılacak”

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman dur durak bilmiyor. Kocaeli’de çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamaya kararlı olan Kaman Gebze Hasköy Sanayi Sitesi esnafını gezdi. Kaman sanayi sitesi esnafının sorunlarını dinledi. Sanayide çalışan hanfendilere alyazma hediye etti.

Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Kocaeli’yi karış karış gezmeye kararlı olan Kaman, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamaya kararlı. Sabahın ilk ışıklarından gece yarılarına kadar tüm Kocaeli’yi dolaşan Kaman önceki günde Gebze hasköy Küçük Sanayi Sitesi esnafını gezerek sorunlar hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerde esnafın Kaman’a ilgisi yoğun oldu.

ESNAF Dertli mi DERTLİ

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kaman’ın ziyaretinde sanayi esnafı sorunları tek tek başkan adayı Kaman’a aktardı. Esnaf özellikle siyasilerin kendilerine hiç uğramadığını belirterek, adaylardan sadece kendilerinin bugüne kadar ziyaretlerine geldiklerini söylediler. Sanayi esnafı özellikle yolların bozukluğu alt yapı sorunları ve dükkanların küçük ve şartlara uygun nitelikte olmadığı konusunda Kaman’a bilgi vererek çözüm istediler.

NE GEREKİYORSA YAPILACAK

Ziyaretlerde esnafı dinleyen Dr. Serdar Kaman ise, durumu yerinde inceledim gerçekten durum içler acısı, ülkenin ekonomik durumu ortada, siftahsız dükkan kapatan esnaflarımız var bu nedenledir ki çalışma alanlarını düzenlemek bizim görevimiz, Sanayi sitesinin havalimanına yakın daha geniş bir arazide çağdaş modern ve günümüz koşullarına uygun olarak yeniden inşaa edilmesi en doğrusu olacaktır, göreve gelmemiz halinde konu öncelikli planımızda olacaktır şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL