Güncel Manşetler

Karabacak’tan Havuz Müjdesi!

Darıca Belediyesi bünyesinde halkın kullanımına açılacak olan havuzlarda incelemelerde bulunan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, düzenlemelerde son aşamaya gelen havuzların yakın zamanda ilçe halkının hizmetine sunulacağını müjdeledi. Darıca Denizyıldızları Mesleki..

Karabacak’tan Havuz Müjdesi!

Darıca Belediyesi bünyesinde halkın kullanımına açılacak olan havuzlarda incelemelerde bulunan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, düzenlemelerde son aşamaya gelen havuzların yakın zamanda ilçe halkının hizmetine sunulacağını müjdeledi.

Darıca Denizyıldızları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Darıca Şehit Hasan Kaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi içinde bulunan havuzlarda tadilat çalışmaları tamamlanma noktasına gelirken, tesisleri inceleyen Başkan Karabacak, havuzların bir tanesinin bayanlara diğerinin ise erkeklere tahsis edileceğini söyleyerek, bütün vatandaşların havuzdan istifade edebileceğini müjdeledi.

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN KURSLAR DÜZENLENECEK

Yetkililerle yaptığı incelemelerde, yapılan tadilatlar neticesinde havuzların uluslararası standartlarda hizmet vermeye hazır hale geldiğini memnuniyetle gözlemlediklerine dikkat çeken Başkan Karabacak, “yarı olimpik ölçülerdeki kapalı yüzme havuzlarımız, kısa süre içinde hizmete girecek. Özellikle çocuklarımız için düzenleyeceğimiz yüzme kurslarının yanı sıra, havuzlarımız abonelik sistemiyle tüm halkımızın istifade edebileceği birisi bayanlar diğeri ise erkeklere hizmet verecek şekilde düzenlendi. Aydınlatma ve ses sistemleri ile birlikte suya ve ateşe dayanıklı elektrik kabloları, havuz suyunu sürekli temiz ve hijyen tutmak için su döngüsünü devamlı sağlayan sistem, gece görüşlü kameralarla güvenlik sistemi ve yangın sistemlerinin hazır hale geldiği, soyunma odaları ve otoparklar oluşturulan tesislerden halkımız gönül rahatlığıyla istifade edebilecekler.” diyerek ilçe halkına havuzların yakında hizmete sunulacağı müjdesini verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL