27 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 132.913
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.198
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.618
Genel Güncel Surmanset

Karaosmanoğlu, Dilovası ziyaretinde.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası ilçesinde dernek ve esnaflara konuk oldu. Muğla’nın Milas ilçesinde kaza sonucu vurularak şehit olan Jandarma Er Ömer Özavcı’nın dedesi olan Orhangazi mahallesi muhtarı..

Karaosmanoğlu, Dilovası ziyaretinde.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası ilçesinde dernek ve esnaflara konuk oldu. Muğla’nın Milas ilçesinde kaza sonucu vurularak şehit olan Jandarma Er Ömer Özavcı’nın dedesi olan Orhangazi mahallesi muhtarı Ebubekir Özavcı ve babası Mustafa Özavcı’ya taziyelerini bir kez daha sundu. Dilovası’nda Gümüşhane Sarışeyh Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine konuk olan Karaosmanoğlu, burada yaptığı konuşmada, “İslam coğrafyalarında ki olumsuzluklara hepinizin dikkatini çekmek istiyorum. Türkiye, geçmişinden gelen kadim devlet geleneğinin kendisine vermiş olduğu sorumlulukla haksızlıklara karşı dik turan devlet olma özelliğini sürdürmektedir. Bunu da buradan bir kez daha ifade etmek isterim ki dinimizin kutsallarına saldıranlara gereken cevabı veriyoruz, bundan sonrada vereceğiz. Sesimiz daha gür çıkacak ve yaşanan insanlık dışı muamelelere karşı dik duracağız” dedi.

MUHTAR MEHMET BARIŞ’I DA EVİNDE ZİYARET ETTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, daha sonra Muğla’nın Milas ilçesinde kaza sonucu vurularak şehit olan Jandarma Er Ömer Özavcı’nın dedesi olan Orhangazi mahallesi muhtarı Ebubekir Özavcı ve babası Mustafa Özavcı’ya taziyelerini bir kez daha sundu. Duaların edildiği ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, cenaze töreninde çok üzülen ve ağlayan şehit er Ömer Özavcı’nın 10 yaşındaki kardeşi Bilal Özavcı ile de yakından ilgilendi. Karaosmanoğlu daha sonra rahatsızlığı nedeniyle evinde dinlenen Dilovası Turgut Özal Mahallesi Muhtarı Mehmet Barış’ı da ziyaret etti. Barış’a geçmiş olsun dileklerini sunan Karaosmanoğlu, daha sonra esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.