TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 124.015
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.561
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.297

Kocaeli Valiliği Uyardı!

Buzlanma ve Don Olaylarına Karşı Dikkatli ve Tedbirli Olunmalıdır “Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre; Bölgemizin 15.01.2021 Cuma gününün ilk saatlerden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı sistemlerin etkisi altına..

Kocaeli Valiliği Uyardı!

Buzlanma ve Don Olaylarına Karşı Dikkatli ve Tedbirli Olunmalıdır

“Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre; Bölgemizin 15.01.2021 Cuma gününün ilk saatlerden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı sistemlerin etkisi altına gireceği ve bu sistemlerle birlikte halen mevsim normalleri altında seyreden hava sıcaklıklarının azalmaya devam edeceği beklenmektedir.

 

15.01.2021 Cuma ve hafta sonunda bölgemizde sıcaklıkların mevsim normallerinin 3 ile 6 derece altında seyredeceği, Hafta başında ise (18.01.2021) sıcaklıkların daha da düşeceği ve bölge genelinde mevsim normallerinin 5 ile 10 derece altında seyredeceği tahmin edilmektedir.

 

Sıcaklıkların mevsim normallerinin de altına düşmesiyle birlikte bölge genelinde buzlanma ve don olayı beklendiğinden; ulaşımda görülebilecek aksamaların yanında, zirai faaliyetlerine devam eden üreticilerimizin buzlanma ve don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL