02 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 183.624
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 31.923
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.821
https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg
Manşetler Surmanset

Bayram: Kocaeli’de turizm daha da gelişecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ağırladı. Toplantıda Tarım, hayvancılık ve turizm noktasında gelişim kaydeden Kandıra’nın alt yapı projelerinin yanı sıra üst yapıda..

Bayram: Kocaeli’de turizm daha da gelişecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ağırladı. Toplantıda Tarım, hayvancılık ve turizm noktasında gelişim kaydeden Kandıra’nın alt yapı projelerinin yanı sıra üst yapıda devam eden yatırımlar ele alındı. Turizm başlığının görüşüldüğü toplantıda Büyükşehir Belediyesi’nin Kandıra’nın ilçe merkezine ve köylerine dönük gerçekleştireceği yeni hizmetler konuşuldu.

YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Turizm’de büyük bir gelişim sağlayan Kandıra’nın her daim yanında olduklarını belirten Genel Sekreter Bayram, “Ulaşım başta olmak üzere Namazgâh barajı ve üst yapıdaki hizmetlerle cazibe merkezi olan Kandıra ilçemizin gelişimi için çaba sarf etmeye devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyesinin yatırımları kent genelinde büyük yoğunlukla devam ederken, Kandıra’da projeler üzerinde birlikte çalışıyoruz. Bu noktada bizim en büyük destekçimiz olan Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun vizyonuyla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Kandıra Belediyesi Başkanımız Ünal Köken’le birlikte uyum içerisinde çalışarak vatandaşımızın tüm taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz” ifadelerini sarf etti.  

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZİN BÜYÜK DESTEKLERİ VAR”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken de, “Büyükşehir Belediyemizin tüm kadrolarının Kandıra için harcadıkları yoğun bir mesai için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.  Vatandaşımızın isteklerini yerine getirmek için Büyükşehir Belediyemizle birlikte uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Bizler de halkımızın tüm taleplerine hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Kandıra ilçemiz, turizmde her geçen yıl gelişiyor. Her yaz çevre illerden gelen yüzbinlerce misafirlerimizi Kandıra’da konuk ediyoruz. Bunu sorunsuz bir şekilde yapmamız da Büyükşehir Belediyemizin büyük destekleri var” açıklamasını yaptı. Görüşme karşılıkla yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.