Genel Güncel Manşetler Yaşam

Körfez Mimar Sinan Mahalle Muhtarından SEDAŞ’a Teşekkür

SEDAŞ Kocaeli Körfez İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Aynur Yiğit Şöhretli’nin mahalledeki trafo üzerine ayıplı yazılar yazılması ve muhtarlık talebinden sonra gelişen iletişim için bilgi vermek üzere SEDAŞ Şebeke Operasyon..

Körfez Mimar Sinan Mahalle Muhtarından SEDAŞ’a Teşekkür

SEDAŞ Kocaeli Körfez İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Aynur Yiğit Şöhretli’nin mahalledeki trafo üzerine ayıplı yazılar yazılması ve muhtarlık talebinden sonra gelişen iletişim için bilgi vermek üzere SEDAŞ Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Taha Yıldız, muhtarlık makamına ziyarette bulundu.

Yapılan ziyaret ve kendisine verilen bilgiler nedeniyle Muhtar Aynur Yiğit Şöhretli SEDAŞ Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Taha Yıldız ve beraberindeki görevlilere çok teşekkür etti. Taha Yıldız, “Muhtarlar en önemli paydaşlarımız içinde yer alıyor. SEDAŞ’ta kamu hizmeti yapıyor. Sizlerle işbirliği yapmaktan ve bilgi vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bizler de size katkınızdan dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Taha Yıldız ve Şebeke Operasyon Ekip Görevlileri Muhtar Aynur Yiğit Şöhretli ile yeni boyanan trafonun bulunduğu bölgeyi birlikte ziyaret ettiler ve trafoyu incelediler. İlk olarak yapılan sprey boyanın ayıplı sözlerin hızlıca kapanması için geçici ve zaman kazanmak adına yapıldığını ve SEDAŞ’ın tedarikçisi tarafından 18 Mart Pazar günü itibariyle de trafo köşk binasının SEDAŞ’ın kurumsal renkleriyle boyandığını ifade eden Yıldız’a Muhtar Şöhretli, trafonun yeni halinin mahalle halkını da memnun ettiğini belirterek, SEDAŞ yöneticilerine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL