26 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg
  Güncel Manşetler Spor

  Kum Futbol Turnuvası Kayıtları Başladı

  Gölcük Belediyesi tarafından Değirmendere Yaz Etkinlikleri kapsamında her yıl düzenlenen Kum Futbol turnuvası kayıtları başladı. Değirmendere Yüzbaşılar mah. Uğur Mumcu parkı karşısındaki spor Tesislerinde 28-29-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek..

  Kum Futbol Turnuvası Kayıtları Başladı

  Gölcük Belediyesi tarafından Değirmendere Yaz Etkinlikleri kapsamında her yıl düzenlenen Kum Futbol turnuvası kayıtları başladı. Değirmendere Yüzbaşılar mah. Uğur Mumcu parkı karşısındaki spor Tesislerinde 28-29-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kum Futbol turnuvasının katılım formları Gölcük Belediyesi Spor Birimi ve Değirmendere Zabıta Müdürlüğünden temin edilebilir. Turnuvaya katılım göstermek isteyenlerin 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat:16.00 ‘ya kadar kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir.

  Başkan Ellibeş, Kum Futbol Turnuvasına Tüm Vatandaşlarımızı Bekliyoruz

  Kum Futbol Turnuvası Etkinliği hakkında açıklama yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, her yıl olduğu gibi Temmuz ayı Değirmendere Yaz Etkinlikleri kapsamında Kum Futbol Turnuvasını 28-29-30 Temmuz tarihlerinde tertip ediyoruz. Belediye olarak Spor etkinliklerine kapsamında düzenlenen turnuvalarımıza gösterilen ilgi ve katılımdan dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyor ve turnuvaya katılan yarışmacılara da başarılar diliyorum, dedi.

  28 Temmuz Cuma günü tüm takımlar saat: 19.30’da sahada hazır bulunacaklardır. Maç saatlerinde hazır olmayan takımlar elenecektir.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.