31 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 136.525
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.322
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 78
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.703

“Mahallerimizdeki gören gözümüz, işiten kulağımız”

Vali Yavuz Muhtarlarla Bir Araya Geldi   Vali Seddar Yavuz hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere gelen Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe, Dilovası Muhtarlar Derneği Başkanı Aytaç Erdem..

“Mahallerimizdeki gören gözümüz, işiten kulağımız”

Vali Yavuz Muhtarlarla Bir Araya Geldi

 

Vali Seddar Yavuz hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere gelen Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe, Dilovası Muhtarlar Derneği Başkanı Aytaç Erdem ve beraberindeki İzmit, Derince, Dilovası, Gebze ilçelerimizdeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Akçakoca toplantı salonunda ağırladığı muhtarlarımızla tek tek tanışan, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Yavuz;  “Muhtarlarımız bizim mahallerimizdeki gören gözümüz, işiten kulağımız ve dokunan şefkat elimizdir. Aynı zamanda muhtarlar devletimizin en ücra köşesindeki temsilcileridir. Sizlerin her daim yanınızda olmaya, sıkıntılarınızı, sorunlarınızı çözmeye gayret ediyoruz.” diyen Sayın Valimiz ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Muhtarlarımız tarafından iletilen sorun ve şikâyetlerini dinleyen Vali Seddar Yavuz, toplantıya katılan muhtarlarımıza katılımları ve güzel temennileri için teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.