Milletvekilleri Darıca’daki hemşehrilerini yalnız bırakmadılar

Darıca Belediyesi 10. Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Karabüklüler Derneği ile devam ederken, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş yoğun programlarına rağmen gecede hemşerilerini yalnız bırakmadılar. İzzet Aydın konseriyle..

Milletvekilleri Darıca’daki hemşehrilerini yalnız bırakmadılar

Darıca Belediyesi 10. Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Karabüklüler Derneği ile devam ederken, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş yoğun programlarına rağmen gecede hemşerilerini yalnız bırakmadılar.

İzzet Aydın konseriyle başlayan gecenin açılış konuşmasını yapan Karabüklüler Dernek Başkanı Arif Yenigökgöz geceye katılan herkese teşekkür ederken “Dernek yönetimi olarak her platformda Karabük’ü tanıtmak için çalışıyoruz. Bu yıl 10. düzenlenen şehirler ve kültürler kaynaşmasında da Karabük’ü en iyi şekilde temsil etmek için çalıştık. Bu güzel ortamı bizlere sunarak memleketimizi tanıtma imkânı veren Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak başta olmak üzere herkese teşekkür ediyor hepinize iyi eğlenceler diliyorum’ ’diyerek konuşmasını tamamladı.

Dünya Miras Şehri Karabük

Programda bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise programa katılan Karabük milletvekilleri ve tüm konuklara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Sırtını dağlara yaslamış, kollarını Karadeniz’e açmış, Batı Karadeniz’in güzel şehri, Türkiye tarihinde sanayileşmeyi simgeleyen Türkiye’nin ilk entegre demir çelik tesisinin kurulduğu, Safranbolu evleriyle ve antik kenti ile dünya miras şehri unvanını almış, dünyaca ünlü lokumu ve bandırma yemeği ile bir lezzet durağı, toprağın alın teriyle çelik olduğu cennetten bir köşe olan güzel şehir Karabük’ün güzel insanları, gecemize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. 10. düzenlediğimiz Şehirler ve Kültürler kaynaşmasında her gece bir farklı ilimizin kültürünü tanıyoruz. Ülkemizin mozaiğini, kültürünü ve güzelliklerini Darıcamıza taşıyarak bu güzelliği Darıca Sahilinde sizlerle birlikte yaşıyoruz. Şehirler ve Kültürler Kaynaşması programınıza göstermiş olduğunuz ilgi ve katılımdan dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyor, herkese iyi eğlenceler diliyorum.” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

MİLLETVEKİLLERİNDEN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Programda birer selamlama konuşması yapan AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ise konuşmalarında Karabüklü hemşerileriyle bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirirken, kendilerini böyle güzel bir programda hemşerileriyle buluşturan Başkan Karabacak ve Karabüklüler Dernek Yönetimi’ne teşekkür ettiler. Başkan Karabacak günün anısına milletvekillerine birer plaket takdim etti.

Selamlama konuşmalarının ardından dernek yönetimi tarafından protokol üyelerine plaket takdimi yapıldı. Program Aydın Sevim ve Elif Dikmen’in söylediği birbirinden güzel türkülerle devam ederken, vatandaşlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL