Genel Güncel Manşetler Surmanset

Mimar ve Mühendisler Grubu “Bu milletin ordusu yalnız değildir”

KOCAELİ MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU BASIN AÇIKLAMASI YAPTI. BU VATAN VE BU MİLLET SAHİPSİZ DEĞİLDİR Türkiye’de yirmi yılı aşkındır meslek kuruluşu olarak faaliyet gösteren Mimar ve Mühendisler Grubu olarak bizler;..

Mimar ve Mühendisler Grubu “Bu milletin ordusu yalnız değildir”

KOCAELİ MİMAR VE MÜHENDİSLER GRUBU BASIN AÇIKLAMASI YAPTI.

BU VATAN VE BU MİLLET SAHİPSİZ DEĞİLDİR

Türkiye’de yirmi yılı aşkındır meslek kuruluşu olarak faaliyet gösteren Mimar ve Mühendisler Grubu olarak bizler;

24 Ocak 2018 tarihli Türk Tabipleri Birliği (TTB)’nin basın açıklamasına destek veren ve “TTB yalnız değildir” başlığı ile TMMOB tarafından kamuoyuna yapılan basın açıklamasını reddediyoruz. TMMOB’un biz Mimar ve Mühendisler Grubu’nu temsil etmediğini kamuoyunun önünde ifade ediyoruz ve bu milletin ordusunun yanlız olmadığını, vatan evlatlarının Afrin’de uluslararası terör ve terör destekçilerine karşı verdiği savaşta yanında olduğumuzu basının ve kamuoyunun önünde ilan ediyoruz.

Suriye’de ve bölgede barışın tesis edilmesi, yerlerini yurtlarını terk etmiş milyonlarca Suriyeli’nin tekrar evlerine dönmelerini ve barış içerisinde yaşamalarını amaç edinmiş bu harekâtta, ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü tehdit eden uluslararası terör faaliyetlerine son vermeyi amaçlayan Türk ordusunun Afrin’e gerçekleştirdiği barışın sağlanması operasyonunu destekliyor ve milletin evlatları olan ordumuzun her bir neferinin burnu kanamadan görevlerini başarıyla tamamlayarak ülkesine salimen geri dönmesini temenni ediyoruz…

Kocaeli Mimar ve Mühendisler Grubu Temsilciliği

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL