‘O’ Bizden Biri

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, Çayırova’lı vatandaşların hanelerine misafir olmaya devam ediyor. Siyasetin bu kadar hırçınlaştığı bir dönemde gaye olarak sadece Çayırova halkına hizmeti gördüğümüz için siyasi..

‘O’ Bizden Biri

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, Çayırova’lı vatandaşların hanelerine misafir olmaya devam ediyor.

Siyasetin bu kadar hırçınlaştığı bir dönemde gaye olarak sadece Çayırova halkına hizmeti gördüğümüz için siyasi entrikalar ve kavgalarla hiç işimiz olmaz diyen Aksu, biz sadece Çayırova’lı hemşerilerimizle birlikte yaşayacağımız ve paylaşacağımız daha mutlu, daha güvenilir ve daha huzurlu bir şehir inşa etmek için çalışıyoruz’ dedi.

ÖNCE ÇAYIROVA’LIYIZ

Aksu, Biz kazandığımızda Çayırova’da, gönülden başlayan ama sonrasında Çayırova halkının desteğini ihale masalarında rant lobilerine servis eden bir yönetim DEĞİL halkın dahil olduğu katılımcı, paylaşımcı ve halkın sorunlarına çözüm olacak bir yönetim sistemi kuracağız dedi. Kampanya sürecinde yapılan tüm tanıtımlarda Kendisi başta olmak üzere Saadet Partisi meclis üyeleri adaylarının da memleket hanesine  ‘ÇAYIROVALI’ diye yazdıran Aksu, biz burada doyuyor ve burada yaşıyoruz. Doğduğumuz toprakları ve kültürlerimizi yaşatacağız ve yaşayacağız ama Çayırova bizim öncelikli ve ortak noktamızdır. Bu sebeple sandığa giderken şunu düşünmeliyiz. Ya beş yıl boyunca yine aynı filmi izleyeceğiz yada hep birlikte Çayırova’yı yeniden inşa ve ihya edeceğiz’ dedi. Aksu’nun bu yaklaşımı Çayırova halkı tarafından ‘O BİZDEN BİRİ’ ifadeleriyle yorumlandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL