Genel Güncel Manşetler Yaşam

Odalarımızı Önemsiyoruz

Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetimi ile Muhasebeciler Odası Körfez Temsilciliği yöneticilerini ağırlayan Başkan Baran, “Türkiye’nin bekası ve ilçemizin geleceği için birlik beraberliğimiz çok önemli” dedi. Körfez Belediye Başkanı İsmail..

Odalarımızı Önemsiyoruz

Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetimi ile Muhasebeciler Odası Körfez Temsilciliği yöneticilerini ağırlayan Başkan Baran, “Türkiye’nin bekası ve ilçemizin geleceği için birlik beraberliğimiz çok önemli” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yahya Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Oda Başkanı Yahya Öztürk, Başkan İsmail Baran’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Kongre sürecimizi tamamladıktan sonra kendileri bize ziyarette bulundu, bizlere başarılar diledi. Biz de bugün kendisine iade-i ziyarette bulunduk” ifadelerini kullandı.

Birlikte Güzelleştireceğiz

Başkan Baran daha sonra Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Körfez Temsilcisi Orhan Bozkurt ve yönetimini ağırladı. Muhasebeciler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Başkan İsmail Baran, “Sizleri burada ağırlamak bizler için de önemli. Yaptığınız iş gerçekten çok önemli. Gününüz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Önerileriniz Önemli

Başkan Baran, devletin milleti, esnaf ve sanatkârı için var olduğunu belirterek, “Bizler de bu bilinçle hareket ediyoruz. Körfez’de yakaladığımız birlik ve beraberlik sadece ilçemizin geleceği için değil, Türkiye’nin bekası için de önemli.  Bizler odalarımızı, STK’ları önemsiyor, ziyaretler yaparak onların görüş ve önerilerini dinliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL