Örnek bir davranışa imza attılar

Çayırova GB.Bir Spor kulübünden Çok Daha Fazlasıdır. Çayırova Gençlerbirliği Spor kulübü yönetim kurulu aldıkları kararla örnek bir davranışa imza attılar. Bu yıl gençlere futbol olarak eğitim katkısı veremeyen kulüp yönetimi..

Örnek bir davranışa imza attılar

Çayırova GB.Bir Spor kulübünden Çok Daha Fazlasıdır.

Çayırova Gençlerbirliği Spor kulübü yönetim kurulu aldıkları kararla örnek bir davranışa imza attılar.

Bu yıl gençlere futbol olarak eğitim katkısı veremeyen kulüp yönetimi 1 yıl boyunca futbol takımına harcadıkları bütçeyi Bu sefer de Ramazan-ı Şerif’in başlamasını fırsat bilerek başta sporcuları olmak üzere yıl içinde değerler eğitimi çalışmaları yaptıkları ailelere Ramazan erzak paketi hazırlayarak dağıtımını yaptılar.

Her yıl Ramazan ayına girildiğinde spor kulüp olarak ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımı yaptıklarını söyleyen Yönetim Kurulu başkanı Fahrettin TAŞKAYA geçtiğimiz yıllarda 20 – 30 erzak paketi ile sınırlı kalan bu çalışmayı pandemide ki oluşan ekonomik sıkıntıyı da dikkate alarak busene Ramazan erzak koli çalışmamızı 150’ye çıkardık.

Bu sayede yıl içinde ilgilendiğimiz değer kattığınız gençlerimize ve ailelerimize az da olsa katkı sağlamak istediklerini söyleyen yönetim kurulu başkanı Fahrettin TAŞKAYA her zaman gençlerimize ve ailelerimize söylediğimiz söz şudur bizler sadece futbol takımı değiliz. Amaç ve gayemiz gençlerimize ahlak ve değer katmaktır.

Değerli gençler eğer sizlere ahlak ve değer katamıyorsak, O zaman bu çalışmaları yapmamızın da çok önem arz etmemektedir.

İşte bu hedef doğrultusunda Allah’ın izni ile yöneticilerimizin de desteği ile her yıl büyüyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Ömrümüz oldukça daha İYİ daha GÜZEL daha FAYDALI işler yapmaya devam edeceğiz. Kamuoyuna saygılar sunuyorum.

Çayırova Gençlerbirliği Spor kulübü yönetim kurulu adına başkan Fahrettin Taşkaya

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL