Güncel Manşetler Yaşam

Ortaburun sakinleri mehtap turuna katıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yaşlı vatandaşlara yönelik hayata geçirdiği çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda 65 yaş üstü bireylerden oluşan bir grup için mehtap turu düzenlendi…

Ortaburun sakinleri mehtap turuna katıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yaşlı vatandaşlara yönelik hayata geçirdiği çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda 65 yaş üstü bireylerden oluşan bir grup için mehtap turu düzenlendi. Düzenlenen mehtap turuna, daha önce vapura binememiş olan 65 yaş üstü vatandaşlardan oluşan 40 kişilik grup katıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği mehtap turuna karılan vatandaşlara dondurma, çay ve su ikram edildi.

GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİLER

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü, vapura binmek isteyip de fırsatı olmadığı için binememiş olan kırsal bölgelerde oturan vatandaşlar için ücretsiz olarak mehtap turu düzenledi. Ortaburun Köyü’ndeki 65 yaş üstü vatandaşlardan oluşan grup, aileleriyle birlikte İzmit Körfezi’nin muhteşem atmosferinde güzel bir gün geçirdi. Müzik eşiğinde yapılan gezi esnasında vatandaşlara dondurma, çay ve su ikram edildi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Yaşadıkları bölge şartlarından dolayı vapura binme fırsatı bulamayan vatandaşlar yapılan bu etkinlikten çok memnun kaldıklarını belirtti. Öte yandan 65 yaş üstü vatandaşlar kendilerinin vapurla böyle güzel bir gün geçirmesinde tüm olanakları sağlayan başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

 ​

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL