Pazarcılar Odası’ndan Çiftçi’ye Ziyaret

Gebze Pazarcılar Odası Başkanı Ziyaettin Erattır ve yönetimi, Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.   Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, pazarcı esnafını önemsediklerini ve yeni kapalı pazarların kurulması anlamında..

Pazarcılar Odası’ndan Çiftçi’ye Ziyaret

Gebze Pazarcılar Odası Başkanı Ziyaettin Erattır ve yönetimi, Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, pazarcı esnafını önemsediklerini ve yeni kapalı pazarların kurulması anlamında projeler geliştirdiklerini söyledi. İhtiyaç duyulan mahallelerde yeni semt pazarları uygulaması için gerekli planlamaları yaptıklarını açıklayan başkan Çiftçi, mahalle bazlı yapılacak çalışmalar sonucunda pazarlara ulaşımın daha da rahat olacağını belirtti. Yeni semt pazarları ile pazarcı esnafına ve vatandaşlara en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını dile getiren Çiftçi, ziyaretlerinden dolayı Gebze Pazarcılar Odası Başkanı Ziyaettin Erattır ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

Oda Başkanı Ziyaettin Erattır, pazarcı esnafına yönelik planlanan projeler için Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye teşekkürlerini iletirken, oda çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL