Güncel Manşetler Spor

Plaj Futbolu Liginde eleme müsabakaları başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Plaj Futbolu Ligine katılan takımlar arasındaki eleme müsabakaları başladı. İlk turda 6 takım karşılaştı. İLK GÜN MÜSABAKALARINDA ÖNE ÇIKAN..

Plaj Futbolu Liginde eleme müsabakaları başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Plaj Futbolu Ligine katılan takımlar arasındaki eleme müsabakaları başladı. İlk turda 6 takım karşılaştı.

İLK GÜN MÜSABAKALARINDA ÖNE ÇIKAN TAKIMLAR

Cebeci Plajı’nda gerçekleştirilen eleme müsabakalarının ilk gününde

Akademi Lise İzmit – Kocaeli Spor 2; Yenidoğan Serdar-Kocaeli Güneşspor; Grup Kardeşler-Seka 1937; Yeşilova Spor-Akademi Lise Karamürsel; İzmit G.B-Kocaeli Barosu; Kandıra Orman-Akademi Lise Gebze grupları karşılaştı.

Oldukça çekişmeli anlara sahne olan maçlarda Kocaelispor 2, Grup Kardeşler, Kocaeli Güneş Spor, Yeşilova Spor ve Kandıra Orman Takımları etkili oyunuyla ön plana çıktı.

İLK GÜNÜN SKOR TABLOSU

Gün boyu süren ilk turun sonunda skor tablosu ise şöyle şekillendi

Akademi Lise İzmit (1) – Kocaeli Spor 2 (5)

Yenidoğan Serdar (4)-Kocaeli Güneşspor(6)

Grup Kardeşler(5)-Seka 1937 (4)

Yeşilova Spor (10)-Akademi Lise Karamürsel (0)

İzmit G.B(4)-Kocaeli Barosu(4)

Kandıra Orman(5)-Akademi Lise Gebze(3)

YARI FİNAL 5 AĞUSTOS’TA OYNANACAK

Yarı finale kalan dört takım 5 Ağustos’ta final için mücadele edecek.  Final maçı ise 6 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek.

ŞAMPİYON KOCAELİ’Yİ TEMSİL EDECEK

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı geçen yıl büyük ilgi gören Plaj Futbolu Ligi’ni bu yıl da gerçekleştiriyor. Cebeci Plajı’nın evsahipliği yaptığı zevkli organizasyon Türkiye Futbol Federasyonu, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Federasyonu işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Plaj Futbolu Ligi’nde şampiyon olan takım Kocaeli’yi Türkiye Şampiyonasında temsil edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL