Güncel Manşetler Spor

RECEP DURUL SPONSOR OLDU

İzmit Tenis Kulübü sporcularından Turan Akalın engelleri aştı ve Türkiye şampiyonu oldu. Olimpiyatlara hazırlanan Akalın’a bu süreçte başarılı iş adamı Recep Durul destek olacak TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU Türkiye Bedensel Engelliler..

RECEP DURUL SPONSOR OLDU

İzmit Tenis Kulübü sporcularından Turan Akalın engelleri aştı ve Türkiye şampiyonu oldu. Olimpiyatlara hazırlanan Akalın’a bu süreçte başarılı iş adamı Recep Durul destek olacak

TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) tarafından Ortakent-Yahşi Tenis Kulübü’nde düzenlenen ‘Tekerlekli Sandalye Türkiye Tenis Şampiyonası’na, İzmit Tenis Kulübü sporcularından Turan Akalın da katıldı. Akalın, üç gün güren ve inanılmaz çekişmeli geçen turnuvanın finalinde Mersinli Oğuzhan Güneş’i yenerek, Türkiye şampiyonu oldu.

HEDEF; OLİMPİYATLAR

Tenis sporuyla tesadüfen tanışan ve yaklaşık 12 yıldır İzmit Tenis Kulübü bünyesinde tenis oynayan Turan Akalın, 2009 yılından bu yana da Milli Takım’da yer alıyor. Yaklaşık 5 yıldır yarışmalara katılan Turan Akalın’ın, Balkan Şampiyonluğu da bulunuyor. Elde ettiği başarıyla hepimizi gururlandıran Turan Akalın’ın hedefi; 2020 Olimpiyatları. Ancak bunun için Akalın’ın bir sponsora ihtiyacı vardı, o da oldu.

RECEP DURUL SPONSOR OLDU

İzmit Tenis Kulübü Başkanı Metin Türedi’nin eşi, milli tenisçi Havva Türedi, olimpiyatlara hazırlanan Turan Akalın ile tenis sporuna gönül vermiş isimlerden biri olan, ilimizin tanınmış iş adamlarından Recep Durul’u bir araya getirdi. Kendisi de uzun yıllardır tenis oynayan Recep Durul, başarılı sporcu-muza sponsor oldu.

DESTEK OLACAK

Maddi imkansızlıklardan dolayı turnuvalara katılamadığı için 2016 Olimpiyatları’nı kaçıran Turan Akalın, Recep Durul’un kendisine sponsor olmasından son derece mutlu oldu. “Sponsoru olmayan tenisçinin başarılı olması mümkün değildir” diyen Durul, Turan Akalın’a yurt içi ve yurt dışında katılacağı turnuvalarda destek olacak.

ÖNEMLİ BİR ADIM

Turan Akalın’ın elde edeceği başarının ilimiz için çok önemli olduğunu söyleyen Recep Durul, böylesine başarılı sporculara destek olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. İzmit Tenis Kulübü yöneticileri de Recep Durul gibi isimlerin çoğalmasının hem tenis sporu hem de tenise gönül veren sporcular için çok önemli olduğunu, böylece başarının katlanarak artacağını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL