Güncel Manşetler Spor

Şampiyonlara ödüller Başkanlardan

Türkiye Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gebze Belediyesi ortaklığında düzenlenen 15 Temmuz Milli İrade Muay Thai Kemer Müsabakaları Gebze Cumhuriyet Meydanında gerçekleşti. Kemer müsabakasında birinci olan sporculara ödüllerini Kocaeli Büyükşehir..

Şampiyonlara ödüller Başkanlardan

Türkiye Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gebze Belediyesi ortaklığında düzenlenen 15 Temmuz Milli İrade Muay Thai Kemer Müsabakaları Gebze Cumhuriyet Meydanında gerçekleşti. Kemer müsabakasında birinci olan sporculara ödüllerini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adan Köşker taktim etti.

 Türkiye Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gebze Belediyesi ortaklığında düzenlenen 15 Temmuz Milli İrade Muay Thaı Kemer müsabakaları Gebze Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşti. Kemer müsabakasında birinci olan sporculara ödüllerini, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adan Köşker taktim etti. Gebze Cumhuriyet Meydanında düzenlenen müsabakayı izlemeye ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, Engin Güzel, Sadık Albayrak, belediye meclis üyeleri, Muay Thai Federasyonu Doğu Marmara Bölge Başkanı Birol Aksu, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Gökhan Yavaşer ve çok sayıda Gebzeli katıldı.

HER TÜRLÜ SPORA DESTEK VERİYORUZ

Müsabakalar öncesi kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker belediye olarak her türlü spor dalında gençlere destek verdiklerine vurgu yaptı. Başkan Köşker, “Bölge olarak şanslı bir bölgedeyiz. Gençlerimiz spora ilgili. Bizlerde gençlerimize bu alanda her türlü desteğimizi veriyoruz. Bizim isteğimiz gençlerimiz spor ile büyüsün ve kötü alışkanlıklardan uzak kalsınlar. Sporcu kimliği ile yetişen çocuk kendine zarar verecek kötüm alışkanlıklardan uzak durur. Temennimiz Milli sporcular Gebze’den çıksın ve bizleri gururlandırsın. Ben burada bu müsabakada mücadele edecek tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.

24 SPORCU KEMER İÇİN MÜCADE ETTİ

Gebze Belediyesi sponsorluğunda Gebze Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen 15 Temmuz Milli İrade Muay Thai Kemer Müsabakalarında 6 farklı ilden 24 sporcu 9 farklı branşta mücadele etti. Kıran kırana geçene kemer müsabakaları izleyenlere oldukça heyecanlı anlar yaşattı. Müsabakalar sonucu kendi branşlarında birinci olan Alperen Avcı ve Abdülsamet Yazıcı’ya ödülleri Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in elinden aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL