“Sanat ve sanatçısıyla konuşulan bir Gebze”

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun, Gebze’de sanat sokakları kültürünü hayata geçireceklerini ve Gebzeli gençlerin istedikleri sanat dalında çalışmalar yapabileceğini ifade etti. BÜYÜK BOŞLUK VAR Millet..

“Sanat ve sanatçısıyla konuşulan bir Gebze”

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun, Gebze’de sanat sokakları kültürünü hayata geçireceklerini ve Gebzeli gençlerin istedikleri sanat dalında çalışmalar yapabileceğini ifade etti.

BÜYÜK BOŞLUK VAR

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun, Gebze’nin kültür ve sanat açısından sınıfta kaldığını, göreve geldiklerinde sanat ve sanatçısıyla konuşulan bir Gebze oluşturacaklarını söyledi. Başkan Adayı Recep Dursun, “Gebze’de sanatsal anlamda büyük bir boşluk söz konusu. Sanat sokakları kültürünü hayata geçireceğiz. Sokak müzisyenlerine destek olacağız, sanatla uğraşan insanlara destek vereceğiz.” dedi.

SORGULAYAN BİR KENT

Doğayla barışık, sokaktaki canlıları seven ve sanatı destekleyen bir belediyecilik anlayışıyla çalışacaklarını kaydeden Millet ittifakı Başkan Adayı Recep Dursun, “Kültür Merkezlerimiz var. Ancak her ay aynı insanlar karşımızda. Defalarca Gebze’ye gelen konuşmacılar bizlerle. Birbirini tekrar eden işler yapmayacağız, okuyan, sorgulayan ve sanatla birlikte yaşayan bir Gebze için söz veriyoruz, bizler sanata ve sanatçıya destek olacağız.” ifadesini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL