Serap Çakır; Türkiye’ye örnek olacağım

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretleri gerçekleştirip vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçim süreci dahilinde çalışmalarını yoğun..

Serap Çakır; Türkiye’ye örnek olacağım
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretleri gerçekleştirip vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçim süreci dahilinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, kapı kapı dolaşmaya devam ediyor.
SORUNLARINI DİNLEDİ
Bağımsız Gebze Belediyesi Meclis Üyeleri’nin de yer aldığı kalabalık bir ekiple birlikte Gebze’ye bağlı Cuma, Ovacık, Kadıllı ve Mudarlı köylerini ziyaret eden Serap Çakır, vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Öneri ve taleplerini tek tek not alan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, sorunların çözümü için destek istedi.
KÖYLERDE YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI
31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarına devam eden Serap Çakır, köylerde yoğun ilgi ile karşılandı. Ziyaretlerinde vatandaşları kahvehane ve iş yerlerinde ziyaret edip, selamlayarak seçim çalışmalarını ve projelerini anlatan Çakır, “Gebze’de doğdum, büyüdüm ve burada yaşıyorum. Her bölgenin sorunlarını biliyorum. Sizlerin yıllardır yaşadığı imar alanındaki sorunları biliyorum. Tarım alanında sizlerle birlikte yeni çalışmalarımız olacak” dedi.
YAPILMAYANLARI YAPACAĞIM
Amacının hizmet olduğunu belirten Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, “Ekip arkadaşlarımla birlikte 31 Mart akşamı zafere ulaşarak, bugüne kadar Gebze’de yapılmayanları gerçekleştirmek. Hedefim, Gebze Belediyesi’nin yıllardır Gebze’ye harcanmayan bütçesini Gebzelilere hizmet olarak geri döndürmek” şeklinde konuştu.
PATRON DEĞİL, HİZMETKAR OLACAĞIM
“Belediye başkanı patron değil halkın hizmetkarıdır” diyen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, “Şeffaf, üretken ve eşit bir hizmet anlayışı ile Gebze’yi yöneteceğim. Gebzelilerin hakettiği gerçek hizmeti hayata geçireceğim. Allah’ın izni sizlerinde desteği ile bugüne kadar yapılmayanları yapacağıma söz veriyorum. Bağımsız bir belediye başkanı olarak Türkiye’ye örnek olacağım inşallah” diyerek destek istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL