04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 194.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.736
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.811
https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg

“Siyasetimiz hizmet odaklı ve insan merkezli”

Aksu; Saadet Farkı   Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, partisinin Eylül ayı çalışmalarının değerlendirildiği divan toplantısında konuştu. Aksu ‘Hak ettiği hizmeti alabilmesi ve seçim zamanı olmaksızın vatandaşımızın hatırlanması..

“Siyasetimiz hizmet odaklı ve insan merkezli”

Aksu; Saadet Farkı

 

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, partisinin Eylül ayı çalışmalarının değerlendirildiği divan toplantısında konuştu. Aksu ‘Hak ettiği hizmeti alabilmesi ve seçim zamanı olmaksızın vatandaşımızın hatırlanması için çalışıyoruz’ dedi.

 

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu, ilçe binasında yapılan divan toplantısında konuştu. Vatandaş tarafından beklentinin ‘siyasilerin sadece seçim zamanı olmaksızın her zaman hizmet odaklı ve insan merkezli çalışılmaların yapılması’ olduğunu belirten Aksu, Saadet Partisi Genel de olduğu gibi Çayırova yerelinde de bu prensip üzerine siyaset yapmaktadır’ dedi. Aksu konuşmasını şöyle sürdürdü.

SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL

Ülkemiz uzun yıllardır standardın dışında, gelişen olaylar ve siyasi konjonktür gereği üst üste yoğun seçim süreçlerine maruz kalmıştır. Bu yoğunluğa bağlı olarak rant odaklı düşünen bir kısım kişiler eliyle siyaseti hamasete dönüşmüş politik bir vizyona geçmiş bulunmaktadır. Bu gelişimle beraber sadece seçim sürecinde halk ile alakadar olunmasıyla halkın siyaset kurumuna olan güveni de zedelenmiştir. Saadet Partisi olarak bizler seçim zamanı olmaksızın her zaman vatandaşın yanındayız ve bu anlayış üzerine siyaset yapıyoruz. Saadet Partisi’nin farkı budur.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

‘Saadet Partisi yıllardır Çayırova ilçesinin hizmette ve kalitede daha ileriye gitmesi için mücadele etmektedir. İlçemizi köşe bucak karış karış geziyoruz ve vatandaşımızın hizmet eksikliği yaşadığı her durumun çözümü için gece gündüz dert edinerek çalışıyoruz. İlçemizin her noktasında yaşayan vatandaşımız bunu yakından müşahede etmektedir. Bununla gurur duyuyoruz. Hiçbir siyasi ticari ikbal kaygısı taşımadan halka hizmet hakka hizmettir düsturuyla çalışmalarımıza aynı aşk, azim ve heyecanla devam ediyoruz’ dedi. Aksu, partililere hitaben ‘bu çalışmaları gerçekleştiren inanmış bu kadrolara şahsım ve Çayırova halkı adına teşekkür ediyorum’ dedi. Divan toplantısı alınan raporların ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.