Güncel Manşetler Spor

Tavşancıl Spor sezonu açtı

Kocaeli Süper Amatör liginde mücadele edecek olan Tavşancıl Spor 2017-2018 sezonunun açılışı gerçekleştirdi. Açılış törenine, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kocaeli Eski Milletvekili Salih..

Tavşancıl Spor sezonu açtı

Kocaeli Süper Amatör liginde mücadele edecek olan Tavşancıl Spor 2017-2018 sezonunun açılışı gerçekleştirdi.

Açılış törenine, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kocaeli Eski Milletvekili Salih Gün, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Tavşancıl Spor Kulüp Başkanı M.Servet Akkor, Fahri Başkan Tahsin Artut, Teknik direktör Suat Şık, sporcular ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

2017-2018 Sezon açılışını Dua ederek kurban keserek

yapıldı. Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Toltar, sporun birlik ve beraberliğin gelişimine büyük katkı sağladığını söyledi. Bu amaçla yeni sezonun tüm amatör spor kulüplerimize hayırlı olmasını diliyor, Süper Amatör liginde mücadele edecek olan Tavşancıl sporumuza başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, sezon açılışı programında yaptığı açıklamada, yeni sezonda Tavşancıl spor’a başarılar dileyerek, yeni yönetim, teknik kadro ve futbolcuların yeni bir sayfa açarak, bu sene Tavşancıl sporun Süper Amatör liginde beklentisini karşılayacaklarına inandığını söyleyen, Milletvekili Yaman, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL