Güncel Manşetler

Toltar ve Meclis Üyelerinden Vali’ye ziyaret

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve Meclis Üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası ile ilgili kısa bilgiler verdiği ziyarette, bölgenin ekonomik..

Toltar ve Meclis Üyelerinden Vali’ye ziyaret

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve Meclis Üyeleri, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası ile ilgili kısa bilgiler verdiği ziyarette, bölgenin ekonomik ve sosyal durumuyla ilgili olarak da karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Toltar ve beraberinde gelen Belediye Meclis üyeleri ile tek tek tanışan, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve beraberindeki meclis üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuiyetini belirti ve nezaketlerinden dolayı teşekkür eden, Vali Aksoy,” Hep birlikte Kocaeli´ye, Dilovası’na önemli hizmetler yapacağız. Bu anlamda Dilovası Belediyesi’nin bundan sonraki çalışmalarında da canı gönülden başarılar diliyorum ve destekliyorum çünkü artık hepimizin önceliği Kocaeli´nin geleceğidir.” sözlerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL