Genel Güncel Manşetler Yaşam

TÜGVA gönüllüsü gençler Kocaeli Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA ) , Türk ordusunun başta Afrin olmak üzere son dönemlerde ülkemizi korumak adına verdiği mücadelelere kayıtsız kalmadı. TÜGVA gönüllüsü gençler Kocaeli Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret..

TÜGVA gönüllüsü gençler Kocaeli Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA ) , Türk ordusunun başta Afrin olmak üzere son dönemlerde ülkemizi korumak adına verdiği mücadelelere kayıtsız kalmadı. TÜGVA gönüllüsü gençler Kocaeli Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret etti.

Türkiye’nin sınır güvenliğini korumak için başlatılan Zeytin Dalı Harekatı için Türk halkının Türk Silahlı Kuvvetlerine olan desteği günden güne artıyor. Gençliğe yönelik başarılı çalışmaları ile illimizde adından sıkça söz ettiren TÜGVA Kocaeli , bu zor günlerde Türk askerine destek olmak için Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

”TÜRK ASKERİ , AFRİN’E HUZUR GÖTÜRÜYOR”

Kocaeli Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret eden TÜGVA Kocaeli Yüksek Öğrenim Yurdu öğrencileri her daim Türk askerinin yanında oldukları mesajını verdiler. Ziyarette konuşan TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut ,” Askerimiz sınır güvenliğimizi korumak için büyük bir mücadele vermektedir. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Biz ordusunu seven , askerini her daim baş tacı eden bir milletiz. Dışarıda ve içeride hainlerle gece gündüz mücadele eden vatan evlatlarının yanındayız. Türk askeri , Afrin’e huzur götürüyor. Türk askeri , tüm dünya’ya devletimizin gücünü gösteriyor. Biz TÜGVA olarak her daim onların yanındayız. Onları ailemizden bir birey olarak görüyor ve her gün onlara dua ediyoruz. ”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL