TÜMSİAD’dan Rektör Aslan’a Ziyaret

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Muhammed Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz..

TÜMSİAD’dan Rektör Aslan’a Ziyaret

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Muhammed Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Muhteren Çay, Seyfettin Işık, Necmettin Demirel ve Şube Genel Sekreteri Önder Arslan yer aldı.

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.M.Hasan Aslan, TÜMSİAD Yönetim Kurulu olarak yapılan ziyaret için memnuniyetlerini dile getirdi. Rektör Aslan, üniversite olarak sanayi ile işbirliğini önemsediklerini, ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için çalışmaya gayret ettiklerini ve üniversite başarı skalasının daha yükseklere çıkarılması konusunun hedefleri arasında bulunduğunu anlattı. Ziyarete gelen TÜMSİAD Gebze Şubesi heyetine teşekkür etti.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, dernek olarak yaptıkları faaliyetlerden bahsetti. Başkan Korkmaz, bölgenin bilim üssü olan Gebze Teknik Üniversitesi’nin ilçemize ve ülkemize büyük katkılarda bulunduğunu söyledi ve yeni atanan Rektör Prof.Dr.M. Hasan Aslan’a yeni görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundu. Başkan Korkmaz tarafından TÜMSİAD Gebze Şubesi olarak yakın zamanda yaptıkları istihdam ve nitelikli ara eleman çalıştayına katılan Rektör Aslan’a çalıştay sonuç raporu takdim edildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL