Ücretsiz Yaz Okulları 3 Bin Öğrenci İle Başladı

18 Farklı Branşta Eğitim Alan Öğrenciler Dolu Bir Yaz Geçirecek Çayırova Belediyesi’nin her yıl ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Okulları 18 farklı branşta eğitimlere başladı. 08-14 yaş arası çocukların ücretsiz olarak..

Ücretsiz Yaz Okulları 3 Bin Öğrenci İle Başladı

18 Farklı Branşta Eğitim Alan Öğrenciler Dolu Bir Yaz Geçirecek

Çayırova Belediyesi’nin her yıl ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Okulları 18 farklı branşta eğitimlere başladı. 08-14 yaş arası çocukların ücretsiz olarak yararlandığı ve birçok spor dalında eğitim imkanı bulduğu yaz okulları eğitim, kültür sanat ve sosyal alanlarda da hizmet veriyor.

Sportif branşlarda futbol, basketbol, voleybol, karete, jimnastik, masa tenisi, yüzme gibi alanları kapsayan yaz okullarında ayrıca eğitim alanında da büyük yenilikler göze çarpıyor. Kuran-ı Kerim, okuma yazma, kodlama, ingilizce, eğlenceli matematik ve sokak oyunlarının yanı sıra yine sanat alanında da drama, gitar, resim bölümlerini de yaz okulları çatısı altında çocuklara sunan Çayırova Belediyesi, zeka oyunlarında satranç, çeşitli geleneksel ve sokak oyunlarıyla eğlenceli bir tatili öğrencilere yaşatıyor. 18 branşta ve 3 ayrı kategoride 3.000 öğrenci ile başlayan ve 3 aylık bir süre boyunca devam edecek olan yaz okulları açık ve kapalı sportif alanlarda gerçekleştiriliyor. 3 ayrı kapalı spor salonu, 2 stadyum, yarı olimpik yüzme havuzu ve semt konakları çatısı altında verilen eğitimlerde uzman eğitmenler görev alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL