“Üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz”

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Nail Çiler’in 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası Mesajı  Gebze Ticaret Odası olarak, dünya nüfusunun yaklaşık %15’ini oluşturan engelli bireylerimize yönelik sorunların çözümüne gayret göstererek..

“Üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz”

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Nail Çiler’in 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası Mesajı

 Gebze Ticaret Odası olarak, dünya nüfusunun yaklaşık %15’ini oluşturan engelli bireylerimize yönelik sorunların çözümüne gayret göstererek engelli kardeşlerimizin toplumla bütünleşmesi, aktif iş gücüne katılmalarını sağlama adına gerek Oda bünyemizde gerçekleştirdiğimiz projeler, gerekse yapılan çalışmalara destek vererek üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz.

Darıca’mıza, Darıca Belediyesi ile birlikte kazandıracak olduğumuz Hizmet Kompleksimizde de onların okul dışında eğitim faaliyetlerini sürdürebilecekleri, sosyal yaşama aktif bir şekilde katılımlarını sağlayacak projelerin yapılacağı ve hep birlikte üreten birer birey olmalarını sağlanacağımız bir “ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ” kazandırıyoruz.

Engelliler Haftası; 10 – 16 Mayıs tarihinde Birleşmiş Milletler’e üye 156 ülkede, ayrılmaz bir parçamız olan engelli bireylerimizin sorunlarına dikkat çekilen ve bu sorunlara farkındalık yaratmak amacıyla kutlanan özel bir haftadır.

Onların yaşamdan zevk almaları için tüm mücadelelerinde yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirterek, 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası’nı yürekten kutluyor; spordan sanata, eğitimden edebiyata, sağlıktan çalışma hayatına yaşamın her alanında başarılarıyla gururlandığımız tüm engelli dostlarımıza sağlık ve huzur dolu bir ömür dilerim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL